دوربین دنده عقب دید در شب
photo_2017-01-15_13-42-48photo_2017-01-15_13-42-18

دوربین دنده عقب قاب پلاکی سنسور دار

توضیحات محصول

دوربین دنده عقب دید در شب فابریک قاب پلاکی سنسوردار کاملترین دوربین از مجموعه دوربین های اسمارت کار می باشد ، این دوربین با ۸ سنسور مادون قرمز تصویری شفاف در شب به شما ارائه میدهد ، سنسورهای مادون قرمز بدون روشن شدن چراغ یا ال ای دی فقط با فرستادن امواج اینفرارد و دریافت بازگشت امواج تاریکی مطلق را به روز تبدیل میکنند.

 

هماهنگی سنسور و دوربین دنده عقب دید در شب باعث شده که متراژ و فاصله اتومبیل شما با موانع دقیق و به سانت روی مانیتور نمایش داده شود و علاوه بر بوق های ممتد که نزدیک شدن شما به مانع عقب را هشدار میدهد ، روی مانیتور نیز میتوانید میزان دقیق فاصله با مانع را مشاهده کنید.

این دوربین نیز همانند سایر دوربین های اسمارت کار از تکنولوژی مادون قرمز بهره میبرد ، فرستنده های مادون قرمز امواج اینفرارد را به مانع ارسال میکنند و دوربین دنده عقب دید در شب تصویر واضح و روشن ناشی از امواج اینفرارد را به مانیتور انتقال میدهد.

این مدل دوربین دنده عقب دید در شب قابل نصب روی اکثر اتومبیلها می باشد اما در اتومبیلهایی که پلاک آنها روی سپر قرار دارد نتیجه بهتری در نمایش دقیق فاصله تا مانع به ما میدهد ، اختصاصی ایران طراحی شده و کاملا فابریک پلاک ملی ایران می باشد.

از منظر امنیت ، دوربین ها و سنسور ها با آچار مخصوصی قابل باز شدن می باشد که فقط در جعبه دوربین شما قرار دارد که علاوه بر باز و بسته نمودن دوربین و سنسور میتوانید جهت دوربین و سنسور را نیز به دلخواه تغییر دهید.

نحوه نصب نیز به این صورت می باشد که در ابتدا پلاک شما از جای خود باز می شود ، به حالت کشویی وارد قاب پلاک دوربین دنده عقب دید در شب اسمارت کار قرار میگیرد و پلاک و قاب همه با هم روی سپر یا بدنه اتومبیل شما و به همان نقاط پرچ قبلی متصل می شود و کوچکترین آسیبی به سپر شما وارد نمی گردد.

 

 

عکسهای جدیدتر و بیشتر رو میتونید در کانال تلگرام ما ببینید

و همینطور میتونید از اینستاگرام ما رو دنبال کنید

 

 

مشخصات فنی

کیفیت1/3 CMOS
دید در شببله-مادون قرمز
سنسور مادون قرمز8 عدد
سنسور دنده عقب2 عدد
نمایش متراژ روی مانیتوربله
استاندارد ضد آبIP67
خودرو های قابل نصبتمامی خودروها

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین فردی باشید که برای این محصول نظر می دهد. “دوربین دنده عقب قاب پلاکی سنسور دار”